LUXLEX

TEISINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS

JŪSŲ SĖKMĖS  GARANTAS

LUXLEX

LUXLEX

PROFESIONALUMAS
TIK AUKŠČIAUSIOS KVALIFIKACIJOS SPECIALISTAI.
PARTNERYSTĖ
RANDAME KOMPROMISUS.
KONFIDENCIALUMAS
MŪSŲ KLIENTAI - SAUGŪS.
ATKAKLUMAS
DIRBAME IKI LAIMĖJIMO.
Previous
Next

LUXLEX

LUXLEX – aukščiausios kvalifikacijos teisininkų ir advokatų komanda, sukaupusi ilgametę patirtį įvairiose teisės srityse. Mūsų tikslas – Jūsų pergalė.
LUXLEX vizija – tapti ne lyderiaujančia advokatų kontora, o vieta, kurioje kiekvienas žmogus, neatsižvelgiant į jo praeitį ar dabartį, rastu savo gynėją, kurio tikslas – laimėti.
Su išsikeltu tikslu ir vizija savo 42 advokatų ir teisininkų komandą rinkome itin atsakingai, todėl kiekvieno LUXLEX advokato patirtis siekia  17 metų, o visos komandos atstovautų bylų laimėjimo procentas yra net 97!
Ką tai sako apie mus? Ogi tai, jog į savo darbą žvelgiame atsakingai. Didelė komanda leidžia darbus skirstyti pagal kiekvieno teisės specialisto specifiką, todėl visus klientus konsultuoja ir atstovauja tik tų sričių ekspertai. Ilgametė patirtis lemia aiškias ir stiprias strategijas, kurios užtikriną sklandų ir Jums geriausia procesą, o klientų pasitikėjimas ir atsiliepimai rodo, kad viską atliekame puikiai!
Mes ne dirbame su klientų bylomis, mes gyvename jų gyvenima. Neskaičiuojame valandų ar dėl klientų nuvažiuotų kilometrų, todėl galime teigti, jog mūsų misija – išlikti tokiems, kokie esame ir ištiesti pagalbos ranką visiems.
 

ŠVIESĄ GALIME RASTI VISIŠKOJE TAMSOJE.

luxlex

LUXLEX

DIREKTORĖ

GODA AVIŽIENĖ

 

luxlex

LUXLEX

PAVADUOTOJAS

ANDRIUS VLASOVAS

 

SUSISIEKIME

Teisinės paslaugos
luxlex