fbpx

LUXLEX LAW FIRM - Best legal argumentation in Europe 2023

Nuo 2023 m. kovo 27 d. iki 2023 m. kovo 30 d. LUXLEX LAW FIRM direktorė, teisininkė ir Lietuvos komandos vadovė Goda Avižienė su komandos narėmis Jelena Ignatenko ir Martyna Bankauskaite atstovavo Lietuva tarptautiniame ir prestižiniu pripažintame moot court (advokatų teismo incenizacijos pagal Europos Žmogaus Teisių Teismo ir Europos Teisingumo Teismo tvarkas) teisininkų ir advokatų konkurso GRANDfinale. 

Didžiuojames ir džiaugiames pranešdami, kad EŽTT ir ETT teisėju sprendimu, G. Avižienės komanda yra pripažinta BEST LEGAL ARGUMENTATION IN EUROPE 2023!

G. Avižienė su komanda finaliuose teismo posėdžiuose ir knocoutuos’e ginė atsakovą byloje dėl pilno kanapių legalizavimo ir laimėjo prieš Olandiją ir Belgiją.

GRANDfinale BEST LEGAL ARGUMENTATION IN EUROPE 2023 titulą iškovojo atsakovo pozicijoje dėl CBD tarptautinės prekybos byloje prieš ieškovą – Ispaniją.

Titulas buvo iškovotas skaičiuojant finalo ir GRANDfinalo suminius taškus teisinėje argumentacijoje ir perspektyvoje laimėti bylą. Suminė taškų suma ginant atsakovus maximali – 100 balų.

Džiaugiames ir didžiuojames, nes prie šio laimėjimo prisidėjo ne tik G. Avižienės ir komandos narių puikios žinios, tačiau ir visa LUXLEX LAW FIRM advokatų komanda bei remėjai – KSU ir Vilniaus miesto apylinkės teismas!

Advokatai, aviziene
Advokatai, aviziene

REKVIZITAI

Įmonės kodas: 305950073

Adresas: Laisvės pr. 117 A, Vilnius

 

BANKO SĄSKAITA

LT887300010170482665

SWEDBANK