fbpx

G. Avižienės ir komandos intervių apie tarptautinį EŽTT/ETT advokatų moot court ir pasiruošimą konkursui

G. Avižienė ir komandos narės J. Ignatenko ir M. Bankauskaitė pirmą kartą Lietuvos istorijoje atstovauja Lietuvą tarptautiniame ir prestižiniu pripažintame EŽTT/ETT teisininkų, advokatų ir būsimų advokatų konkurso finale.

Kovo mėnesio paskutinę savaitę Lietuvos komanda kausis su stipriausiais Europos advokatais ir siekiančiais jais tapti dėl pilno kanapių, CBD legalizavimo ir tarptautinės prekybos.

Į finalą komanda pateko susumavus pusfinalio taškus ir pralenkė net ilgametę ir didelę tarptautinę patirtį turinčius advokatus, todėl tikisi per 6 finalinius posėdžius patekti į GRANDfinalą ir iškovoti EŽTT ir ETT teisėjų skiriamus titulus, kurie įtvirtina advokatų gebėjimus tarptautiniu lygmeniu.

Lietuvos teisininkių komandą remia KSU – universitetas, kuriame visos pradėjo savo karjeros kelią, todėl komanda džiaugiasi ir dėkoja remėjams ne tik už finansinę pagalbą, bet ir už nuoširdų bendradarbiavimą, palaikymą ir pačius geriausius trenerius!

Taip pat, komanda reiškia nuoširdžią padėką savo gimtųjų miestų merams, kurie remia, palaiko ir skatina garsinti Lietuvos varda tarptautiniu lygmeniu!

Visą straipsnį kviečiame skaityti čia: SPAUSTI ČIA

Aviziene, advokatai
Aviziene, advokatai

REKVIZITAI

Įmonės kodas: 305950073

Adresas: Laisvės pr. 117 A, Vilnius

 

BANKO SĄSKAITA

LT887300010170482665

SWEDBANK