fbpx

laimėtos bylos

0
LAIMĖJIMO PROCENTAS

Niekada nebūna vienodų bylų. Per ilgametę patirtį mūsų komandai teko atstovauti klientus šimtuose bylų, ginčų ir derybų, tačiau kiekvienas atvejis – individualus. LUXLEX advokatai – savo sričių ekspertai, priimantys bet kokius iššūkius ir visada siekiantys vienintelio tikslo – laimėti.

 

LUXLEX – AUKŠČIAUSIOS KVALIFIKACIJOS TEISININKŲ IR ADVOKATŲ KOMANDA, SUKAUPUSI ILGAMETĘ PATIRTĮ ĮVAIRIOSE TEISĖS SRITYSE. 

MŪSŲ PERGALĖ

LUXLEX VIZIJA – TAPTI NE LYDERIAUJANČIA ADVOKATŲ KONTORA, O VIETA, KURIOJE KIEKVIENAS ŽMOGUS, NEATSIŽVELGIANT Į JO PRAEITĮ AR DABARTĮ, RASTU SAVO GYNĖJĄ, KURIO TIKSLAS – LAIMĖTI.

SU IŠSIKELTU TIKSLU IR VIZIJA SAVO 42 ADVOKATŲ IR TEISININKŲ KOMANDĄ RINKOME ITIN ATSAKINGAI, TODĖL KIEKVIENO LUXLEX ADVOKATO PATIRTIS SIEKIA  17 METŲ, O VISOS KOMANDOS ATSTOVAUTŲ BYLŲ LAIMĖJIMO PROCENTAS YRA NET 97!

KĄ TAI SAKO APIE MUS? OGI TAI, JOG Į SAVO DARBĄ ŽVELGIAME ATSAKINGAI. DIDELĖ KOMANDA LEIDŽIA DARBUS SKIRSTYTI PAGAL KIEKVIENO TEISĖS SPECIALISTO SPECIFIKĄ, TODĖL VISUS KLIENTUS KONSULTUOJA IR ATSTOVAUJA TIK TŲ SRIČIŲ EKSPERTAI. ILGAMETĖ PATIRTIS LEMIA AIŠKIAS IR STIPRIAS STRATEGIJAS, KURIOS UŽTIKRINĄ SKLANDŲ IR JUMS GERIAUSIA PROCESĄ, O KLIENTŲ PASITIKĖJIMAS IR ATSILIEPIMAI RODO, KAD VISKĄ ATLIEKAME PUIKIAI!

MES NE DIRBAME SU KLIENTŲ BYLOMIS, MES GYVENAME JŲ GYVENIMA. NESKAIČIUOJAME VALANDŲ AR DĖL KLIENTŲ NUVAŽIUOTŲ KILOMETRŲ, TODĖL GALIME TEIGTI, JOG MŪSŲ MISIJA – IŠLIKTI TOKIEMS, KOKIE ESAME IR IŠTIESTI PAGALBOS RANKĄ VISIEMS.

Laimėtos bylos

REKVIZITAI

Įmonės kodas: 305950073

Adresas: Laisvės pr. 117 A, Vilnius

 

BANKO SĄSKAITA

LT887300010170482665

SWEDBANK